Automobilklub Rallyland

Automobilklub RALLYLAND – Stowarzyszenie Zwykłe, Członek Rzeczywisty Polskiego Związku Motorowego – to instytucja, która powstała z inicjatywy Tomasza Kuchara w styczniu 2010 roku.

automobilklub_rallyland_logo

Klub łączy w swoich szeregach miłośników motoryzacji, w szczególności sportów samochodowych, zawodników i kibiców, kierowców i kandydatów na kierowców, ludzi z ogromnym dorobkiem rajdowym oraz adeptów tego sportu – mamy nadzieję, że jednocześnie przyszłych mistrzów kierownicy.

Nasz klub jest uzupełnieniem idei Rallylandu i jest otwarty na ludzi młodych, pełnych inicjatywy, pragnących pracować i bawić się w sposób bezpieczny, a jednocześnie w doborowym towarzystwie. Wspólnie z Ośrodkiem Rallyland, który jest miejscem szczególnym dla naszych aktywności, budujemy alternatywę dla nielegalnych wyścigów ulicznych i innych bardzo niebezpiecznych zachowań. Organizujemy KJS-y, Rally Sprinty oraz treningi dla kierowców amatorów oraz rajdy i wyścigi o poważniejszej randze dla zawodników licencjonowanych. Poszczycić się możemy udziałem czołowych zawodników jako gości na organizowanych przez nas imprezach.

Siedziba i biuro klubu mieści się w Nieżychowicach koło Chojnic i tam można zasięgać informacji na temat członkostwa czy naszych imprez. Zapraszamy też do odwiedzania strony www.ak-rallyland.pl, na której publikujemy wszystkie aktualności.